قیمت و خرید سرخ کن بدون روغن

قیمت و خرید سرخ کن بدون روغن | امروزه دستگاه های سرخ کن بدون روغن یکی از پرطرفدارترین و پرفروش ترین اقلام لوازم خانگی در دنیا، مخصوصا ایران می باشد.

دستگاههای سرخ کن بدون روغن یا هواپز از یک المنتور و یک فن جهت پخش حرارت یکنواخت در داخل کل محفظه بهره می برد که باعث پخت یکنواخت و برشته شدن با طعمی عالی و سریع بدون اینکه وقت زیادی در آشپرخانه بمانید غذای شما را آماده می کند.

بدلیل استقبال بی نظیر از سرخ کن های بدون روغن امروزه اکثر برندهای مطرح و غیر مطرح بازار اقدام به تولید این دستگاه کردند.

بهترین مارک های سرخ کن بدون روغن چیه؟

در کل سرخ کن ها فناوری چندان پیچیده ای ندارند و برند خیلی مطرحی نیاز نیست برای خرید و شما می توانید از برندهای معمولی با قیمت مناسب سرخ کن خوب و با کیفیتی را انتخاب کنید.

اینجانب خودم شخصا تجربه ی استفاده از سرخ کن برند فیلیپس (Philips) و برند نه چندان مطرح یوفسا (Ufesa) را داشتم که برند یوفسا عملکرد خیلی بهتری نسبت به برند فیلیپس که بسیار تبلیغ و مطرح شده در بازار است داشت. سرخ کن فیلیپس غذا را خشک میکرد در هر حالت ولی یوفسا آبدار و کامل با پخت یکنواخت غذا را آماده می کرد. پس نتیجه میگیریم که مطرح بودن برند در سرخ کن ها چندان ملاک نیست.

سرخ کن فیلیپس HD9863

لیست قیمت و مشخصات سرخ کن های بدون روغن

جهت مشاهده انواع سرخ کن ها و مشخصات روی لینک بالا کلیک نمایید.

دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید

X