جاروبرقی فکر خوبه؟

جاروبرقی فکر خوبه؟

قبل از پرداختن به جاروبرقی های فکر بهتر است یک نیم نگاهی به برند فکر بندازیم.

برند فکر یا فکیر یک برند قدیمی آلمانی می باشد که مدت طولانی برای مصرف داخلی آلمان تولید می شد و در چند سال اخیر جهانی شده است. کارخانه اصلی فکر در آلمان می باشد و دارای چهار خط تولید در کشورهای ترکیه، چین، لهستان و خود آلمان دارد.

محصولات فکر دارای کیفیت بالا و طراحی بسیار زیبا می باشد که این روزها در بازار ایران جزو برندهای معتبر و قابل اعتماد می باشد و جزو معدود برندهای خارجی است که دارای گارانتی شرکتی اصلی و خدمات پس از فروش در ایران می باشد.

دیرین کالا

 

جاروبرقی فکر خوبه؟

حالا می پردازیم به جاروبرقی های فکر آلمان.فکر تخصص خاصی در تولید انواع جاروبرقی ها مدرن از قیمت متوسط تا بالا را دارد که اکثر جاروبرقی های فکر دارای قدرت مکش فوق العاده و کیفیت موتور و بدنه بالایی دارد.

جاروبرقی های فکر ساخت کجاست؟

جاروبرقی های فکر همگی دارای قطعات آلمان می باشد و تعدادی مونتاژ چین و تعدادی مونتاژ ترکیه و تعداد محدودی مونتاژ خود آلمان (مثل مدل های پرستیژ) می باشد.

 

کیفیت و ضمانت های جاروبرقی های فکر آلمان

تمامی جاروبرقی های فکر اصل دارای کیفیت تضمینی می باشند که با گارانتی اصلی ۲۴ ماهه فکر سرویس و ۱۰ سال خدمات پس از فروش ارائه می شود.

دیرین کالا نمایندگی رسمی محصولات فکر در ایران و تهران می باشد که تمامی محصولات را با گارانتی رسمی بهمراه ضمانت عودت ۱۰ روزه اصالت و سلامت فیزیکی کالا ارائه می دهد.

در زیر می توانید لینک لیست قیمت و خرید جاروبرقی های فکر را مشاهده نمایید.

۱- مشاهده تمامی جاروبرقی های فکر ساخت آلمان، ترکیه و چین

۲- مشاهده تمامی جاروبرقی های کیسه دار فکر

۳- مشاهده تمامی جاروبرقی های مخزن دار فکر/فکیر آلمان

 

در زیر لینک نمونه جاروبرقی های فکر که صفر تا صد تولید و مونتاژ آلمان می باشد میتوانید مشاهده نمایید.

جاروبرقی فکر مدل PRESTIGE TS 2000

جاروبرقی فکر مدل PRESTIGE TS 2400

 

جاروبرقی مخزن دار فکر FREELANDER

 

نتیجه گیری

طبق مطالب ذکر شده در بالا نتیجه میگیریم که جارو برقی های فکر امروزه جزو جارو های با کیفیت و قابل اعتماد و پرفروش بازار می باشند.

جاروبرقی های فکر دارای قدرت مکش بهتری نسبت به بقیه جارو برقی ها حتی برند برخوردارند و از کیفیت بدنه و موتور بالایی برخوردارند.که با رفتن دو پا روی جارو هیچ آسیبی نمی بیند.

جارو برقی های فکر هم از کیفیت بالا برخوردارند و هم دارای قیمت مناسبی می باشند.

جهت مشاوره و انتخاب بهترین جارو برقی چه فکر چه برندهای دیگر می توانید با دیرین کالا تماس گرفته و رایگان شما رو راهنمایی می کنیم.

دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید

X